O instruktorce

YAMINAH

Jestem certyfikowanym instruktorem tańca sportowego z doświadczeniem, uczę i prowadzę tancerzy i tancerki na każdym poziomie zaawansowania. Udzielam lekcji prywatnych, układam choreografie na zamówienie, a także prowadzę okazjonalne warsztaty i regularne grupy taneczne.

Rozpoczęłam moją karierę instruktorską w 2019, w 2020 założyłam własną markę taneczną, a w 2022 roku oficjalnie otworzyłam moją własną szkołę tańca – Yaminah’s Dance School!

Przejdź na stronę mojej szkoły!

LEKCJE INDYWIDUALNE

Indywidualne prowadzenie tancerek i tancerzy na każdym poziomie zaawansowania!

Prowadzę tancerzy i tancerki na każdym poziomie zaawansowania tanecznego w systemie pracy indywidualnej na zajęciach poświęconych tylko i wyłącznie jednej osobie.

Indywidualne zajęcia dedykowane są przede wszystkim tancerkom i tancerzom posiadającym ambicje sportowe, turniejowe oraz sceniczno-artystyczne, choć nie tylko!

Zajęcia odbywają się w moim prywatnym miejscu do treningów lub na sali tanecznej wynajętej przez tancerza/tancerkę. 

OPINIE MOICH KURSANTEK

 

„Świetna tancerka, pełna pasji i miłości do tego co robi. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać na swoich zajęciach.” – Agnieszka

„Czuję się bardziej kobieco po lekcjach z Niną.” – Iwona 

„Miła, ładna, zgrabna, kulturalna a przy tym wszystkim profesjonalistka. Ogromne doświadczenie zawodowe i niesamowity talent. Polecam zajęcia z Niną!” – Bożena

„Instruktorka i tancerka, która pozytywnie zaraża pasją do tańca.” – Magdalena

UMÓW SIĘ NA LEKCJĘ INDYWIDUALNĄ!

CENNIK

 
 
120zł / h – przy jednorazowych i nieregularnych treningach
90zł / h – przy regularnych treningach
 
 
pl_PLPolish