Pokazy taneczne
Eventy
Wesela
Urodziny
Uroczystości prywatne
Jubileusze
Imprezy firmowe
Wydarzenia publiczne

#EXCLUSIVE
#SHOW

Jestem profesjonalną tancerką estradową.
Występuję na scenach w całej Polsce i za granicą.
Pokazy taneczne w moim wykonaniu to po prostu coś więcej…
Tego nie da się opisać – to trzeba zobaczyć!

 

Od zawsze kochałam scenę, dlatego zajmuję się widowiskami w stylu SHOW Dance. Magia rekwizytów, tematyka choreografii i dobrze dobrana muzyka odsłania w pełni moją taneczną duszę.

Moje doświadczenie taneczne zbierane w wielu zagranicznych krajach sprawiły, że wyniosłam polski SHOW Dance na zupełnie nowy poziom!

Moje programy taneczne to widowiska tematyczne utrzymywane w konkretnym klimacie i atmosferze – dysponuję gotowymi programami chętnie podziwianymi na różnych wydarzeniach, tworzę również programy na specjalne zamówienie klienta dostosowując muzykę, charakter choreografii, rekwizyty i stroje do tematyki wydarzenia. 

Moją przygodę z tańcem rozpoczęłam jako dziecko od tańca towarzyskiego – moje serce nigdy całkowicie z niego nie zrezygnowało, dlatego stworzyłam autorski styl tańca – Latin SHOW!

To styl prezentowany solo zawierający sportową technikę tańców z grupy latynoamerykańskiej oraz typowo SHOW Dance’owe zacięcie sceniczne.

Latin SHOW to połączenie energetycznej muzyki, zmysłowych ruchów, dynamiki i prezycji, ale także po prostu wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu. 

Taniec brzucha to styl, w którym jestem absolutnie rozkochana!  Moje doświadczenie taneczne w innych stylach pozwoliło mi odnaleźć mój własny nieprzeciętny feeling i styl, który został doceniony na dużych scenach na całym świecie.

Moje pokazy Bellydance cieszą się niezwykłą popularnością!

To najbardziej kobiecy styl tańca jaki znam, choć niektóre jego odmiany potrafią być zdumiewające. 

Jeśli chcesz zobaczyć profesjonalny taniec brzucha – zobacz mnie na scenie!

Moja kariera taneczna zaprowadziła mnie również w klimaty tańca sensualnego, sexy dance, high heels oraz burleski! 

Część mojej duszy uwielbia zmysłowość i seksapil sceniczny, dlatego też stworzyłam autorski styl Sensual Styling, który perforuję głównie na eventach komercyjnych!

To niezwykła uczta dla oka i zmysłów!

pl_PLPolish