Pokazy taneczne
Eventy
Wesela
Urodziny
Uroczystości prywatne
Jubileusze
Imprezy firmowe
Wydarzenia publiczne

#EXCLUSIVE
#SHOW

Jestem profesjonalną tancerką estradową.
Występuję na scenach w całej Polsce i za granicą.
Pokazy taneczne w moim wykonaniu to po prostu coś więcej…
Tego nie da się opisać – to trzeba zobaczyć!

 

Od zawsze kochałam scenę, dlatego zajmuję się widowiskami w stylu SHOW Dance. Magia rekwizytów, odpowiedniej choreografii i dobrze dobranej muzyki odsłania w pełni moją taneczną duszę.

Moje doświadczenie taneczne zbierane w wielu zagranicznych krajach sprawiły, że wzniosłam polski SHOW Dance na zupełnie nowy poziom!

Moje programy taneczne to widowiska tematyczne utrzymywane w konkretnym klimacie i atmosferze – dysponuję gotowymi programami chętnie podziwianymi na różnych wydarzeniach, tworzę również programy na specjalne zamówienie klienta dostosowując muzykę, charakter choreografii, rekwizyty i stroje do tematyki wydarzenia. 

Moją przygodę z tańcem rozpoczęłam jako dziecko od tańca towarzyskiego – moje serce nigdy całkowicie z niego nie zrezygnowało, dlatego stworzyłam autorski styl tańca – Latin SHOW!

To styl prezentowany solo zawierający sportową technikę tańców z grupy LA oraz typowo SHOW Dance’owe zacięcie sceniczne.

Latin SHOW to połączenie energetycznej muzyki, zmysłowych ruchów, dynamiki i prezycji, ale także po prostu wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu. 

Taniec brzucha to styl, w którym jestem absolutnie rozkochana, a moje doświadczenie taneczne w innych stylach pozwoliło mi odnaleźć mój własny feeling, który został doceniony na całym świecie.

Moje pokazy z tego stylu tanecznego są rozchwytywane, a ja sama jestem z niego bardzo znana. 

To najbardziej kobiecy styl tańca jaki znam, choć niektóre jego odmiany potrafią być zdumiewające. 

Jeśli chcesz zobaczyć profesjonalny taniec brzucha – zobacz mnie na scenie!

Scroll to Top
Przewiń do góry